Sayfalar

14 Mart 2012 Çarşamba

Microsoft Expression Web 4 Nedir?

Expression Web 4 Standartlarına Uyumlu Web Deneyimleri Sunun
Bir uzman değilseniz veya sadece standart tabanlı web siteleri kurmak, başlamış olsanız Microsoft Expression Web 4 ile daha hızlı ve kolaydır.
Bir tasarımcı ya da geliştirici iseniz, en iyi yaptığınız işi için Expression Web kullanabilirsiniz. Eğer çeşitli bir takımın parçası iseniz, Expression Web projesi paylaşımı Expression Studio ve Visual Studio ile entegrasyon bu kadar kolay olmamıştı.

Görsel Açıdan Çekici Web Siteleri Oluşturma
Sizce ve görsel oluşturursanız, düzen Web sayfanıza state-of-the-art tasarım yüzeyi kullanın. Sen son tarayıcı oluşturulan sayfanın sadık bir temsili görüyoruz bilerek, anında tasarım kararlar alabilirsiniz.
Sürükle ve bırak denetimlerini Microsoft Expression Blend tür Silverlight gibi zengin medya ekleyerek, basitleştirir ® , Silverlight video, Adobe Flash ve Windows Media. Ve gelişmiş Adobe Photoshop ithalat dosya size ithal katmanları ve saydamlık üzerinde tam kontrol sağlar.

Standart tabanlı Web sitelerini daha hızlı ve kolay oluşturma
PHP, HTML / XHTML, XML / XSLT, CSS, JavaScript, ASP.NET ve ASP.NET AJAX, Silverlight: sizce ve kod nefes ise, Expression Web, temel teknolojileri geniş bir yelpazede esnek destek ile orada da kapalı olan Flash, Photoshop dosyaları ve video / webcasting için ses.

SuperPreview tarayıcı uyumluluğu test hızları
Expression Web tarayıcı uyumluluğu test temel görev hızlandırır. SuperPreview ile, gelişim için kullandığınız aynı makinede sayfalarınızı hata. SuperPreview Internet Explorer, Firefox, ve Macintosh Safari destekler.
SuperPreview sayfaları, farklı tarayıcılarda nasıl görüneceğini yüksek kalitede render gösterir sadece, ama hızlı bir şekilde çözebilirsiniz bu nedenle de elemanın etiketi, boyutu ve konumu, uygulanmış stilleri ve DOM (Document Object Model) ağacındaki yerini belirler hatası.

2 yorum: